Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den larmer ikke mere end som så mange andre modeller. Beholderen har en almindelig størrelse på 3 liter.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips 2000 Series FC8241/09 Sort er 595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 19 butikker.
Hvis du leder efter en gulvstøvsugerkunne den her model være noget for dig. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Den her model har en motoreffekt på 750 watt.
Støvsugeren har et standard støjniveau på 77 dB. Den her model er udstyret med en seks meter lang ledning, perfekt til dig, der ikke skal støvsuge meget store områder.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 595.00 kr.. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips 2000 Series FC8241/09 Sort |
| Mærke | Philips |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 3.0 L |
| Egenskaber | Teleskoprør, Tilpasset til kæledyr |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Sort |
| Lydniveau | 77 dB |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-12-27 |
Ydeevne | |
|---|---|
| Sugeeffekt | 900 W |
| Aktionsradius | 9.0 m |
| Motoreffekt | 750 W |
Mål | |
| Dybde | 403.0 mm |
| Højde | 220.0 mm |
| Bredde | 263.0 mm |
| Vægt | 4.3 kg |
| Ledningslængde | 6.0 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .