Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Er du på udkig efter en ny gulvstøvsuger? Så er den her måske den du leder efter. Lydniveauet for modellen befinder sig på et normalt niveau. Støvsugerens beholder har plads til 2
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 308 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Laveste pris for Philips FC9334/09 er 1.008 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Philips FC9334/09 er perfekt til at gøre rent med.
Beholderen i den her støvsuger er almindelig stor med en størrelse på 1,5 liter, så den skal du tømme en gang i mellem. Den her støvsuger kan suge væsker op og har en vandbeholder.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. I kategorien støvsugere, er den her en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 1008.00 kr. Støvsugeren er højt vurderet med en anmeldelse på 4,4 ud af 5, hvilket gør det til en af de bedste støvsugere på PriceRunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips FC9334/09 |
| Mærke | Philips |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 1.5 L |
| Filter | Vaskbart filter |
| Egenskaber | Teleskoprør |
| Støvbeholder | Vandtank, Poseløs |
| HEPA-klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Farve | Sort, Blå, Grøn |
| Lydniveau | 79 dB |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
| Spænding | 240.0 V |
Ydeevne | |
|---|---|
| Støvopsamling tæppe | C |
| Sugeevne (kPA) | 17.0 kPa |
| Partikelemissionsklasse | A |
| Aktionsradius | 9.0 m |
| Motoreffekt | 650 W |
| Støvopsamling hårdt gulv | A |
Mål | |
| Højde | 247.0 mm |
| Bredde | 281.0 mm |
| Ledningslængde | 6.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-01-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .