Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Motorens effekt er dog ikke den bedste, men er tilstrækkeligt til det meste. Ledningen er 5,0 meter lang, så du skal formentlig skifte stikkontakt nogle gange.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Nilfisk En MBB10P05A Blå er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Overvejer du at købe en gulvstøvsuger? Hvis ja, så er den her model fra Nilfisk et godt valg. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Til dig, der foretrækker en mere energieffektiv støvsuger, er den her et godt valg. Den har en sugeeffekt på bare 280 watt. Det betyder, at den ikke bruge så meget strøm.
Støvsugerens støjniveau er 77 dB, hvilket er almindeligt for støvsugere. Du skal ikke skifte posen hele tiden, da det har en almindelig størrelse på 2,1 liter.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1299.00 kr.. Støvsugeren er højt vurderet med en anmeldelse på 4,4 ud af 5, hvilket gør det til en af de bedste støvsugere på PriceRunner.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nilfisk En MBB10P05A Blå |
| Mærke | Nilfisk |
| Type | Gulvstøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 3.0 L |
| Filter | EPA |
| Egenskaber | Teleskoprør |
| Støvbeholder | Pose |
| Farve | Blå |
| Lydniveau | 77 dB |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
| Spænding | 240.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-02-20 |
Ydeevne | |
|---|---|
| Sugeeffekt | 280 W |
| Sugeevne (kPA) | 19.0 kPa |
| Aktionsradius | 8.0 m |
| Motoreffekt | 750 W |
Mål | |
| Dybde | 380.0 mm |
| Højde | 270.0 mm |
| Bredde | 280.0 mm |
| Vægt | 4.5 kg |
| Ledningslængde | 5.0 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .