Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne ledningsfrie støvsuger kræver ikke meget opbevaringsplads. Beholderen kan ikke rumme mere end 1 liter, så sørg for at tømme den ofte.
Annonce
Laveste pris for Makita CL108FDSAW er 1.109 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Overvejer du at købe en ledningsfri støvsuger? Hvis ja, så er den her model fra Makita et godt valg. Med den her støvsuger behøver du ikke købe støvsugeposer. Alt støvet samles op i en beholder. Det er både mere miljørigtigt og billigere i længden.
Med en ledningsfri støvsuger er rengøring pludselig meget nemmere.
Støvsugeren er poseløs, det betyder, at den i stedet har en beholder, som du løbende tømmer efter behov. Du skal nok regne med at tømme beholderen ret ofte, da den er mindre med en størrelse på 0,6 liter.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1109.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Støvsugeren er højt vurderet med en anmeldelse på 5 ud af 5, hvilket gør det til en af de bedste støvsugere på PriceRunner.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Makita CL108FDSAW |
| Mærke | Makita |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 0.6 L |
| Filter | Vaskbart filter |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | Batteridrevet, Genopladelig, Aftagelig håndenhed, Kan opsuge væske |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Hvid |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 25 min |
Mål | |
| Højde | 150.0 mm |
| Bredde | 110.0 mm |
| Vægt | 1.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .