Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En ledningsfri støvsuger som den her er meget nem at håndtere. Beholderen har plads til 0 liter støv.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Bosch Series 6 BCS611P4A Blå er 2.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Bosch Bosch BCS611P4A er perfekt til at holde dit hjem rent og pænt. Med den her støvsuger behøver du ikke købe støvsugeposer. Alt støvet samles op i en beholder. Det er både mere miljørigtigt og billigere i længden.
Med en ledningsfri støvsuger er rengøring pludselig meget nemmere.
I stedet for støvsugerposer, samles snavs og skidt i en beholder, som du nemt kan tømme i skraldespanden. Du skal nok regne med at tømme beholderen ret ofte, da den er mindre med en størrelse på 0,3 liter.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Lige nu kan du få den her støvsuger til en pris fra 2999.00 kr., men prissammenlign endelig mellem flere forhandlere og find det bedste tilbud for dig. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch Series 6 BCS611P4A Blå |
| Mærke | Bosch |
| Type | Ledningsfrie støvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 0.3 L |
| Egenskaber | 2-i-1, Batteridrevet, Genopladelig, Teleskoprør, Aftagelig håndenhed |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Måneskinsblå |
| Lydniveau | 85 dB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-18 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 30 min |
| Spænding | 18.0 V |
| Opladningstid | 240 min |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mål | |
| Dybde | 204.0 mm |
| Højde | 1234.0 mm |
| Bredde | 252.0 mm |
| Vægt | 2.4 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .