Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En håndstøvsuger er perfekt til de små opgaver. En lavere motoreffekt betyder, at modellen er energibesparende.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nedis VCHH6BU75 er 328 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Støvsugeren har et standard støjniveau på 80 dB. Du skal nok regne med at tømme beholderen ret ofte, da den er mindre med en størrelse på 0,5 liter.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 328.00 kr.. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nedis VCHH6BU75 |
| Mærke | Nedis |
| Type | Håndstøvsugere |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 0.5 L |
| Våd- & Tør-støvsuger | Ja |
| Egenskaber | Batteridrevet, Genopladelig |
| Støvbeholder | Pose, Poseløs |
| Farve | Hvid, Sort, Blå, Grå |
| Lydniveau | 80 dB |
Ydeevne | |
| Motoreffekt | 75 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-05 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri, Elnet, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 30 min |
| Spænding | 220.0 V |
| Genopladeligt batteri | Ja |
Mål | |
| Dybde | 420.0 mm |
| Højde | 110.0 mm |
| Bredde | 110.0 mm |
| Vægt | 0.82 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .