Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen 55C845 fra TCL er et LCD and Mini-LED TV på 55", der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for TCL 55C845 er 10.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
55C845 byder på et 55-tommer LCD and Mini-LED-TV med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR gør billedet mere detaljerigt og naturtro.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 1 USB A-port, så der er mange indgange til for eksempel spillekonsoller og digitalbokse. Dette TV er smart, så det kan tilsluttes internettet og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Meget populært TV med varme anmeldelser. Baseret på dette, kan det være godt at have med i sine overvejelser ved køb af nyt TV.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TCL 55C845 |
| Mærke | TCL |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 55.0 " |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | Google TV |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke (nits) | 2000.0 cd/m2 |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
| Billedforhold | 16:9 |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Ja |
| HDR | Ja |
| Skærmteknologi | Mini-LED, LCD |
| HDR-type | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Time-shift, Optagefunktion via USB (PVR) |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, DTS-HD Master Audio |
| Højttalereffekt (total) | 60 W |
| Højttalertype | Multikanal |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 stk |
| Antal Komposit | 1 stk |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 stk |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | AirPlay 2, Miracast |
| Smart Home System | Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Tuner | |
| TV-modtager | Digitalt |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 78.9 cm |
| Vægt (uden stativ) | 16.7 kg |
| Højde (uden stativ) | 71.0 cm |
| Dybde (med stativ) | 28.0 cm |
| Bredde | 122.6 cm |
| Vægt (med stativ) | 18.7 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .