Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det her eletriske løbehjul har en hjulstørrelse på 10". Det her elektriske løbehjul er tilpasset til avancerede personer. Der er en aldersgrænse på 15 år for at køre på el-løbehjul
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Ducati Pro II Plus er 5.528 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vi har en del regler for brug af elektriske løbehjul i trafikken i Danmark. Hvis du er under 15 år, må du ikke køre i trafikken med mindre du er sammen med en over 18 år. Du må heller ikke køre hurtigere end 20 km/t., og du skal bruge hjelm. Det kan være en god idé at undersøge om el-løbehjulet lever op til reglerne inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ducati Pro II Plus |
| Mærke | Ducati |
| Type | El løbehjul |
Produktegenskaber | |
| Hjulstørrelse | 10.0 " |
| Aftagelig sadel | Nej |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | LED-lys, Stoplys, Forlygter, Sammenklappelig, App-styret, Uden sæde, Skivebremse |
| Brugervægt (maks) | 100.0 kg |
| Hastighed (maks) | 25.0 km/h |
| Rækkevidde | 25.0 km |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 36.0 V |
| Batterikapacitet | 7800 mAh |
| Effekt | 350 W |
Mål | |
| Vægt | 15.5 kg |
| Højde | 1150.0 mm |
| Dybde | 473.0 mm |
| Bredde | 1160.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-05 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .