Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Mi 4 Lite har hjul i størrelse 10". Det her elektriske løbehjul er tilpasset til avancerede brugere. Hvis du er under 15 år må du kun køre i trafikken med en ledsager på minimum 18
Annonce
Laveste pris for Xiaomi Mi 4 Lite er 2.488 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Kender du færdselsreglerne for elektriske løbehjul? Vidste du, at du ikke må køre hurtigere end 20 km/t., du må ikke kører uden lys eller hjelm og du skal være minimum 15 år gammel. Det er en god idé at sætte sig ind i alle reglerne inden du bruger dit løbehjul i trafikken.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xiaomi Mi 4 Lite |
| Mærke | Xiaomi |
| Type | El løbehjul |
Strømkilde | |
| Spænding | 25.0 V |
| Batterikapacitet | 8769 mAh |
| Effekt | 300 W |
Mål | |
| Vægt | 16.2 kg |
| Højde | 1219.0 mm |
| Dybde | 1141.0 mm |
| Bredde | 530.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-10 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Hjulstørrelse | 10.0 " |
| Aftagelig sadel | Nej |
| Farve | Sort |
| Målgruppe | Voksen |
| Egenskaber | LED-lys, Stoplys, Støddæmpere (bag), Lås, Forlygter, Støddæmpere (for), Bluetooth, Blinklys, Sammenklappelig, App-styret, Uden sæde, Skivebremse |
| Brugervægt (maks) | 100.0 kg |
| Hastighed (maks) | 25.0 km/h |
| Rækkevidde | 25.0 km |
| IP-klasse | IPX4 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .