Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i5, Iris Xe Graphics
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKv5 er 4.193 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKv5 |
| Mærke | Intel |
Produktegenskaber | |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Type | Barebone |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal USB-C | 2 stk |
| Tilslutninger | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| Antal USB-A | 4 stk |
| Antal HDMI | 2 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| Antal slots (i alt) | 2 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 120 W |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Iris Xe Graphics |
Processor | |
| Processormodel | 1250P |
| Processorkerner | 12 |
| Processormodel | 1250P |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processorhastighed | 1.2 GHz |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Mål | |
| Bredde | 11.7 cm |
| Dybde | 11.2 cm |
| Højde | 3.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .