Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne tower-pc giver dig en hukommelse på 32 GB og en meget god Intel Core i7-processor med en processorhastighed på 3 GHz. Den har derudover en SSD-disk med plads til 1 TB, og gra
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Føniks Intel i7/RTX4070 Gamer er 14.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne computer er et godt alternativ til dig, der er træt af små bærbare computere GeForce RTX 4070-grafikkortet kan håndtere avancerede apps eller spil. Den her computer har en Intel Core i7 processor. Det tager ingen tid at starte den her computer takket være harddisken.
Processoren er den del af computeren, som udfører alle de beregninger og handlinger, vi beder den om at gøre, hvis du vil have en hurtig computer, bør du gå efter en med en kraftig processor. Den her computer har en Intel Core i7 processor med en hastighed på 2,7 GHz. Det her er en processor med 12 kerner, som betyder, at den kan køre flere applikationer på én gang uden megen interferens.
Computerens harddisk er en SSD harddisk og har plads til 1 TB. Du får også 32 GB RAM. Mængden af RAM har indflydelse på om computeren kan køre flere programmer på samme tid og med hvilken hastighed.
For at kunne kører avanceret software, behøver du et grafikkort. Hvis du kører en masse grafik-tung software, burde GeForce RTX 4070 grafikkortet fungere perfekt.
Den her computer er utrolig populær på vores side. Den laveste pris i øjeblikket er 14399.00 kr., men for at få den bedste deal, bør du også sammenligne de forskellige forhandlere og deres leveringsomkostninger.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Føniks Intel i7/RTX4070 Gamer |
| Mærke | Føniks |
Produktegenskaber | |
| Type | Tower |
| Type køling | Vandkøling |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | FreeDOS |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Hard drive | SSD |
Hukommelse | |
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Processor | |
|---|---|
| Processormodel | 12700KF |
| Processorkerner | 12 |
| Processormodel | 12700KF |
| Processor | Intel Core i7 |
| Processorhastighed | 2.7 GHz |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 4070 Super |
| Grafikkort-hukommelse | 12 GB |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 750 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-06-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .