Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Intel Core i3, Intel Celeron
Annonce
Laveste pris for Zotac ZBOX M Series MI351 (ZBOX-MI351-E) er 1.730 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Zotac ZBOX M Series MI351 (ZBOX-MI351-E) |
| Mærke | Zotac |
Produktegenskaber | |
| Type | Barebone |
| Farve | Sort |
| Optisk drev | Nej |
Tilslutninger | |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Tilslutninger | HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 4 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4, DDR5 |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Trådløst | |
|---|---|
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 40 W |
Processor | |
| Processormodel | N100 |
| Processorkerner | 4 |
| Processormodel | N100 |
| Processor | Intel Celeron, Intel Core i3 |
| Processorhastighed | 1.0 GHz |
Mål | |
| Bredde | 15.0 cm |
| Dybde | 15.0 cm |
| Højde | 2.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .