Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Tower-pc'en kommer med 32 GB RAM og en AMD Ryzen 7-processor med en hastighed på 4 GHz. SSD-disken har plads til 2 TB, og grafikkortet er et GeForce RTX 4070 fra Nvidia.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for MM Vision Thunder Gaming (Vision992112) er 12.395 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Tower-computeren er en almindelig model, der har fået sit navn på grund af dens lodrette kabinet. GeForce RTX 4070-grafikkortet er perfekt til dig, der bare skal redigere i dokumenter og surfe på nettet. Processoren er en AMD Ryzen 7. MM Vision er med den her harddisk gået efter en dyrere, men også meget hurtigere, harddisk.
For at udføre alle de handlinger, den bliver bedt om, bruger en computer en processorog det er det, der bestemmer, hvor hurtigt computeren arbejder. AMD Ryzen 7 processoren har en hastighed på 4,2 GHz. Det her er en processor med otte kerner, som giver rigelig multitasking-kraft.
Computerens harddisk er en SSD harddisk og har plads til 2 TB. Hvis du køber ny RAM, skal du tjekke, at RAM'en passer dit bundkort. Med den her computer får du 32 GB RAM.
Grafikkortet er det, der får dine spil til at køre, og er afgørende for, hvordan de ser ud. Du får et GeForce RTX 4070 grafikkort med den her computer. Det her er ikke "kvalitets"-grafikkort, men det burde være helt fint til de fleste brugere.
Der er mange gode ting at sige om den her computer og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den laveste pris lige nu er 12395.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | MM Vision Thunder Gaming (Vision992112) |
| Mærke | MM Vision |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Type | Tower |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal DisplayPort | 3 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-C, HDMI, USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 9 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 2 TB |
| Hard drive | SSD |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 4070 |
| Grafikkort-hukommelse | 12 GB |
Processor | |
| Processormodel | 7800X3D |
| Processorkerner | 8 |
| Processormodel | 7800X3d |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processorhastighed | 4.2 GHz |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 750 W |
Mål | |
| Bredde | 20.4 cm |
| Dybde | 40.0 cm |
| Højde | 38.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .