Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne tower-pc giver dig en hukommelse på 32 GB og en meget god Intel Core i7-processor med en processorhastighed på 2 GHz. SSD-disken har plads til 2 TB, og grafikkortet er et Gef
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Vision PBA TUF Core Intel i7-13700f 16 5,2GHz er 14.495 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Den her computer er god til dig, der ønsker en stationær computer frem for en bærbar Computeren har 32 GB RAM. Intel Core i7 processoren i den her computer er virkelig god. Det tager ingen tid at starte den her computer takket være harddisken.
Computerens harddisk er en SSD harddisk og har plads til 2 TB. Mængden af memory har indflydelse på, hvor hurtigt computeren kan multitaske. Med den her computer får du 32 GB RAM.
For at udføre alle de handlinger, den bliver bedt om, bruger en computer en processor. En mere kraftfuld processor betyder, at computeren arbejder hurtigere. Intel Core i7 processoren har en hastighed på 1,5 GHz. Det er en kraftfuld processor, der kan håndtere krævende software. Det her er en processor med 16 kerner. For at få mest ud af din processor, skal dine applicationer også kunne understøtte det.
Du behøver et godt grafikkort for at kunne køre tungt software. Grafikkortet, der kommer med den her computer er et Geforce RTX 4060. Det her grafikkort fungerer godt til ikke-krævende opgaver såsom netsurfing og at læse emails.
Den her computer er utrolig populær på vores side. Den laveste pris i øjeblikket er 14495.00 kr., men for at få den bedste deal, bør du også sammenligne de forskellige forhandlere og deres leveringsomkostninger.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vision PBA TUF Core Intel i7-13700f 16 5,2GHz |
| Mærke | Vision |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Type | Tower |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal DisplayPort | 3 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-C, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 8 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 2 TB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Processor | |
| Processormodel | 13700F |
| Processorkerner | 16 |
| Processormodel | 13700f |
| Processor | Intel Core i7 |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | Geforce RTX 4060 |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
Mål | |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dybde | 46.0 cm |
| Højde | 35.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .