Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

8 GB RAM
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP All-in-One 24-cr0800no er 4.699 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP All-in-One 24-cr0800no |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Home |
| Inkluderede tilbehør | Mus, Tastatur |
| Type | All-in-one |
| Skærmstørrelse | 23.8 " |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0 |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A |
| Antal USB-A | 4 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Ja |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Lagring | |
|---|---|
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Hard drive | SSD |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | EPEAT |
Processor | |
| Processormodel | N200 |
| Processorkerner | 4 |
| Processormodel | N200 |
| Processorhastighed | 3.2 GHz |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 65 W |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bluetooth | Ja |
Mål | |
| Vægt | 5.53 kg |
| Bredde | 54.05 cm |
| Dybde | 18.63 cm |
| Højde | 48.49 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-07-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .