Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Apple M4 Pro, 24 GB RAM
Annonce
Laveste pris for Apple Mac mini, M4 Pro Chip, 12-core CPU, 16-core GPU, 24GB Unified Memory, 1TB SSD Storage er 14.890 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple Mac mini, M4 Pro Chip, 12-core CPU, 16-core GPU, 24GB Unified Memory, 1TB SSD Storage |
| Mærke | Apple |
Produktegenskaber | |
| Type | Kompakt |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sølv |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | macOS |
Tilslutninger | |
| USB-version | Thunderbolt 5 |
| Antal USB-C | 5 stk |
| Tilslutninger | Thunderbolt, USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN) |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 24 GB |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 64 GB |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Hard drive | SSD |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 155 W |
Grafik | |
| Grafikkort Apple | Apple M4 Pro 16C |
Trådløst | |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bluetooth | Ja |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Processor | |
| Processorkerner | 12 |
| Processor | Apple M4 Pro |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Mål | |
| Vægt | 0.73 kg |
| Bredde | 12.7 cm |
| Dybde | 12.7 cm |
| Højde | 5.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-10-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .