Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i5, 16 GB RAM, Geforce RTX 4060
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Medion 10025603 Desktop PC 16 GB RAM er 6.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Medion 10025603 Desktop PC 16 GB RAM |
| Mærke | Medion |
Produktegenskaber | |
| Type | Tower |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| Antal VGA | 1 stk |
| Tilslutninger | HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Lagring | |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Processor | |
| Processor | Intel Core i5 |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | Geforce RTX 4060 |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-12-06 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .