Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i9, 64 GB RAM, UHD Graphics 770
Laveste pris for Lenovo ThinkStation P3 30H0 Lille Core i9 I9 64GB 1TB er 16.364 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lenovo ThinkStation P3 30H0 Lille Core i9 I9 64GB 1TB |
| Mærke | Lenovo |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Certificeringer | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| Inkluderede tilbehør | Mus, Tastatur |
| Type | Kompakt |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | Windows |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Tilslutninger | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Antal USB-A | 6 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Lagring | |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Antal slots (i alt) | 1 |
| Hard drive | SSD |
Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Antal slots (i alt) | 2 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 96 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 230 W |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | UHD Graphics 770 |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
| Bluetooth | Nej |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | EPEAT, TCO, Energy Star |
Processor | |
| Processormodel | 14900 |
| Processorkerner | 24 |
| Processormodel | 14900 |
| Processor | Intel Core i9 |
| Processorhastighed | 2.4 GHz |
Mål | |
| Vægt | 1.4 kg |
| Bredde | 17.9 cm |
| Dybde | 18.29 cm |
| Højde | 3.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-01-31 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .