Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i5, 16 GB RAM, GeForce RTX 5060 Ti
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Føniks Hydra III Færdigsamlet Gamer Computer er 9.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Føniks Hydra III Færdigsamlet Gamer Computer |
| Mærke | Føniks |
Produktegenskaber | |
| Windows Version | Windows 11 |
| Type | Tower |
| Lanceringsår | 2025 |
| Farve | Sort |
| Type køling | Aktiv køling |
| Styresystem | Windows |
Hukommelse | |
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Lagring | |
|---|---|
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Hard drive | SSD |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 750 W |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 5060 Ti |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
Processor | |
| Processormodel | 14600KF |
| Processor | Intel Core i5 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-09-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .