Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Højttalerstativ
Prøv fleksible betalinger med
Disconetto.dk
Adam Hall Height-Adjustable Studiomonitor Stand - SKDB 039
Annonce
Annonce
Laveste pris for Adam Hall SKDB 039 er 329 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Adam Hall SKDB 039 |
| Mærke | Adam Hall |
| Type | Højttalerstativer |
Type | |
| Placering | Gulv |
Produktegenskaber | |
| Justerbar højde | Ja |
| Farve | Sort |
| Belastning (maks) | 35.0 kg |
| Materiale | Stål |
Egenskaber | |
|---|---|
| Kan sandfyldes | Nej |
| Kan vippes | Nej |
| Drejelig | Nej |
Mål | |
| Højde | 1500.0 mm |
| Vægt | 4184000.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .