Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fritstående, 50cm
Prøv fleksible betalinger med
BilligVentilation
Duravit Architec HV 50x50 50x50cm u/hanehul
Annonce
Annonce
Laveste pris for Duravit Architec 0320500000 er 2.275 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Duravit Architec 0320500000 |
| Mærke | Duravit |
Produktegenskaber | |
| Design | Enkelt håndvask |
| Inkl. blander | Nej |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 12.4 kg |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 50.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-08-09 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .