Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
CC Pro Shop
Samsung SWA-9500S/XE - Trådløse baghøjttalere
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsung SWA-9500S er 1.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung SWA-9500S |
| Mærke | Samsung |
| Type | Stativ- & Surroundhøjtalere |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 2 stk |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Watt (RMS) | 70.0 W |
| Watt (maks peak) | 140.0 W |
| Impedans (min) | 3.0 ohm |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-14 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | Højttalerforbindelse |
Trådløst | |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 1.7 kg |
| Højde | 20.3 cm |
| Dybde | 14.2 cm |
| Bredde | 12.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .