Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En bærbar streaminghøjttaler er perfekt, når du vil tage din yndlingsmusik med dig, uanset hvor du skal hen. Modellen bruger Bluetooth, så du nemt kan tilslutte din enhed.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Gembird SPK-BT-08 er 59 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med Gembird SPK-BT-08 har Gembird lavet en transportabel højttaler. Den er perfekt til alt lige fra en hygge stund derhjemme til havefesten. Du kan udover at bruge højtaleren trådløst, også nemt fobinde en telefon eller computer til højtaleren med et AUX-kabel. Du kan streame musik i 3 timer før du skal oplade igen.
Da højtaleren ikke behøver en forstærker, er det meget nemt at tage den med dig på kontoret. Den her højtaler har Bluetooth. Dermed kan du nemt forbinde din device og give andgang til alt det musik du har på den. En meget nem måde at streame musik fra alle verdenshjørner.
Alt i alt er Gembird SPK-BT-08 en streaming højtaler med gode funktioner. Hvis du sammenligner priserne for Gembird SPK-BT-08 på PriceRunner vil du se, at prisen i øjeblikket er 59.00 kr. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gembird SPK-BT-08 |
| Mærke | Gembird |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Sort, Rød |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 100.0 Hz |
| Watt (RMS) | 3.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 10000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Indbygget mikrofon |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause |
| Radio | FM |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Micro SD |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-27 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 2.1 |
| Chromecast til musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion, LiPo |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 3.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 0.24 kg |
| Højde | 5.0 cm |
| Dybde | 6.1 cm |
| Bredde | 6.1 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .