Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Streaminghøjttaleren fra Roberts Radio er perfekt til dig, der ønsker at afspille musik nemt og lige til fra din telefon. Med Bluetooth får du let forbindelse til lydkilden.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Roberts Radio Beacon 325 er 1.299 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det her er en højttaler, der passer godt til brug i hjemmet. Med Roberts Radio Beacon 325 har Roberts Radio lavet en højttaler, der kan bruges i alle rum. Det er meget praktisk bare at kunne oplade batteriet før du tager afsted. Med en Bluetooth højtaler, er din musik aldrig langt væk og din telefon bliver pludselig en smart fjernbetjening.
Roberts Radio Beacon 325 er en alt-i-en højtaler, der nok er bedst til mindre rum, men også kan spille fint i større rum. Den har en indbygget forstærker, så glem alt om klodsede lydsystemer. Det har aldrig været nemmere at få adgang til podcast. Forbind højtaleren med trådløse til din telefon og start streamingen.
Som du kan læse er Roberts Radio Beacon 325 en højtaler med mange gode funktioner. Roberts Radio Beacon 325 kan lige nu fås fra 1299.00 kr. Prisen er lavere end gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Roberts Radio Beacon 325 |
| Mærke | Roberts Radio |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Nej, Ja |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå, Grå, Sort, Gul, Pink, Rød |
Egenskaber | |
| Funktioner | True wireless stereo (TWS) |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-version | USB 2.0 |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB A |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-01-25 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid (standby) | 15.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 0.73 kg |
| Højde | 19.0 cm |
| Dybde | 9.4 cm |
| Bredde | 9.4 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .