Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bluetooth
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for JBL Eon One MK2 er 10.590 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JBL Eon One MK2 |
| Mærke | JBL |
| Type | PA-højtalere |
Type | |
| Aktiv | Ja |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 45.0 Hz |
| Følsomhed (dB) | 123 dB |
| Watt (RMS) | 400.0 W |
| Watt (maks peak) | 1500.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Display |
| Fysiske knapper | Volumen, Bas, Diskant |
| App-styring | Ja |
| Smarthøjttalere | Nej |
Tilslutninger | |
| Udgange | 6.3 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB A |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack, XLR/6.3 mm Jack Combo |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Energikilde | Elnet, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 6.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 19.3 kg |
| Højde | 73.0 cm |
| Dybde | 62.7 cm |
| Bredde | 45.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-04-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .