Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bluetooth
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Bitty Boomers Spiderman Mini Bluetooth Højttaler 2 Inch er 184 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bitty Boomers Spiderman Mini Bluetooth Højttaler 2 Inch |
| Mærke | Bitty Boomers |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Multifarve |
Lydegenskaber | |
| Watt (maks peak) | 5.0 W |
Egenskaber | |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | Micro-USB |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 4.0 timer |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 9.14 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mål | |
| Vægt | 0.08 kg |
| Højde | 12.7 cm |
| Dybde | 5.1 cm |
| Bredde | 7.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-04-22 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .