Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med en højtaler som den her, kan du nemt afspille musik fra din tablet eller telefon. Med Bluetooth får du en let tilslutning mellem højttaler og lydkilde.
Prøv fleksible betalinger med


Annonce
Laveste pris for Sony SRS-XG300 Black er 1.688 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
SRS-XG300 er en transportabel højtaler, der gør det let at lytte til, hvad end du har lyst til af for eksempel musik, podcasts og lydbøger. SRS-XG300 har genopladelige batterier. Bare sørg for at lade højtaleren op, og så kan du lytte til musik lige når du har lyst til det. Den her model er transportabel, så du skal bare fobinde din musikkilde.
Med SRS-XG300 får du en transportabel bluetoothhøjtaler, som du nemt kan tage med dig på tur. Du sætter den bare, hvor som helst, når du når din destination. Med den her trådløse højtaler, kan du nemt forbinde og streame musik fra din telefon eller tablet, for eksempel. Du kan give højtaleren adgang til alt musik som du har på din device.
For at opsumere, så har SRS-XG300 mange gode funktioner. Den her er en af de mest populære bluetoothhøjtaler på PriceRunner lige nu og SRS-XG300 koster 1688.00 kr. Højtaleren har et højt gennemsnit i anmeldelserne på 4.6 af 5, og dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony SRS-XG300 Black |
| Mærke | Sony |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IP67 |
| Producent farve | Black |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensområde (maks) | 20000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, Indbygget mikrofon, Indbygget powerbank, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiske knapper | Skift sang, Volumen, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Ja |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| USB-type (ingen strømforsyning) | USB A |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-08 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth codec | LDAC, SBC, AAC |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 30.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Energikilde | Elnet, Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 25.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 3.0 kg |
| Højde | 13.8 cm |
| Dybde | 13.6 cm |
| Bredde | 31.8 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .