Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får fra Denver en bluetoothhøjtaler, som kan tages med på bådturen eksempelvis. Modellen bruger Bluetooth for nem tilslutning med andre enheder.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Denver BTV-230 er 237 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
BTV-230 er en transportabel højtaler, der gør det let at lytte til, hvad end du har lyst til af for eksempel musik, podcasts og lydbøger. BTV-230 er en transportabel højtaler, så du skal bare bruge en lydkilde, for at afspille musik. BTV-230 har genopladelige batterier. Bare sørg for at lade højtaleren op, og så kan du lytte til musik lige når du har lyst til det.
Det er fantastisk at lytte til musik, og at kunne tage musikken med dig er endnu bedre. Det er det, der er godt ved BTV-230. At den også bare kan stå fast i dit hjem er en ekstra bonus. Med den her Bluetooth højtaler, kan du nemt forbinde og streame musik fra din telefon, for eksempel. Du kan give højtaleren adgang til alt musik eller podcast som du har på din device.
Opsumeret, så har BTV-230 mange gode funktioner. Den her er en af de mest populære højtaler på PriceRunner lige nu og BTV-230 koster 237.00 kr. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Denver BTV-230 |
| Mærke | Denver |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
Lydegenskaber | |
| Watt (RMS) | 10.0 W |
| Watt (maks peak) | 100.0 W |
Egenskaber | |
| Funktioner | Display |
| Fysiske knapper | Skift sang, Volumen, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Micro SD |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-27 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
| Batteritid | 7.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 1.8 kg |
| Højde | 34.0 cm |
| Dybde | 14.0 cm |
| Bredde | 15.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .