Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bluetoothhøjtaleren fra Bose har en digital assistent, som lytter til dine instruktioner. Med AirPlay 2 er det ikke noget problem at afspille musik.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Bose Portable Smart Triple Black er 2.548 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med Portable Home Speaker fra Bose, får du en stemmestyret højtaler, der både kan spille musik og svare på dine spørgsmål. Du kontrollerer nemt en Bluetooth højtaler med din telefon, hvilket giver dig mulighed for at lytte til musik lig meget, hvor du befinder dig. Det sværeste bliver at vælge den rigtige sang. Portable Home Speaker har genopladelige batterier. Bare sørg for at lade højtaleren op, og så kan du lytte til musik lige når du har lyst til det.
En transportabel og stemmestyret højtaler. Den indbyggede mikrofon giver dig mulighed for at komme med stemmekommandoer. Flere og flere producenter af højttalere bruger stemmestyring i deres produkter. Det har aldrig været nemmere at få adgang til podcast. Forbind højtaleren med Bluetooth til din tablet eller telefon og start streamingen.
Alt i alt er Portable Home Speaker en højtaler med gode funktioner. Den her er en højt placeret bluetoothhøjtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner lige nu og Portable Home Speaker koster 2548.26 kr. Højtaleren har et godt gennemsnit i anmeldelserne på 4.2 af 5, og dens funktioner gør den til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bose Portable Smart Triple Black |
| Mærke | Bose |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Sort |
| IP-klasse | IPX4 |
| Producent farve | Triple Black |
Egenskaber | |
| Funktioner | Vandtæt:, Indbygget mikrofon |
| Fysiske knapper | Volumen, Play & pause |
| Radio | Internetradio |
| Multirum | Ja |
| App-styring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Smarthøjttalere | Ja |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | USB-C |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-09-11 |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast til musik | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 9.0 m |
| AirPlay 2 | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Understøttede apps | TuneIn, Amazon Music, Pandora |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Energikilde | Batteri |
| Batteritid | 12.0 timer |
Mål | |
| Vægt | 1.1 kg |
| Højde | 19.2 cm |
| Dybde | 10.4 cm |
| Bredde | 11.9 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .