Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her højtaler er perfekt til dig, der ønsker at afspille musik nemt og lige til fra din telefon. Den trådløse kommunikation sker via Bluetooth for nem tilslutning med andre enhe
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sinox SXBT3500 Light Wood er 2.199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sinox giver dig Table Power, en transportable højtaler, der lader dig nyde lybøger, podcasts eller musik på altanen, rejsen eller derhjemme. Takket være Bluetooth kan du kontrollere musik og lydniveauet med din telefon. Pludselig er det super nemt at få adgang til tonsvis af musik. Det er meget praktisk bare at kunne oplade batteriet før du tager afsted.
Det er fantastisk at lytte til musik, og at kunne tage musikken med dig er endnu bedre. Det er det, der er godt ved Table Power. At den også bare kan stå fast i dit hjem er en ekstra bonus. Den her højtaler har Bluetooth. Dermed kan du nemt forbinde din telefon og give andgang til alt det musik du har på den. En meget nem måde at streame musik og podcasts hvor end du er.
Som du kan læse er Table Power en højtaler med mange gode funktioner. Table Power koster 2199.00 kr. og er en højt placeret højtaler, når vi taler om popularitet på PriceRunner. Prisen er under gennemsnittet i den her katergori, hvilket gør den her højtaler til et godt køb. Hvis den her højtaler har de funktioner, som du har brug for, vil du helt sikkert blive tilfreds med den.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sinox SXBT3500 Light Wood |
| Mærke | Sinox |
| Type | Bluetooth-højtalere |
Type | |
| Bærbar | Ja |
Produktegenskaber | |
| Antal højtalere | 1 stk |
| Farve | Naturfarvet |
| Producent farve | Light Wood |
Lydegenskaber | |
| Frekvensområde (min) | 45.0 Hz |
| Watt (RMS) | 90.0 W |
| Frekvensområde (maks) | 18000.0 Hz |
Egenskaber | |
| Funktioner | True wireless stereo (TWS) |
| Multirum | Nej |
| App-styring | Nej |
| Smarthøjttalere | Nej |
| Tilpasset til højdekanaler | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast til musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| WI-FI | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strømkilde | |
| Energikilde | Elnet |
Mål | |
| Højde | 50.0 cm |
| Dybde | 41.0 cm |
| Bredde | 41.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .