Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Access Point
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for TP-Link Omada BE5000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point Port 1x2.5G RJ45 Port SPEED 12V DC er 881 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | TP-Link Omada BE5000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 7 Access Point Port 1x2.5G RJ45 Port SPEED 12V DC |
| Mærke | TP-Link |
Tilslutninger | |
| LAN-porte | 1 |
Trådløst | |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Mål | |
| Dybde | 8.0 cm |
| Bredde | 16.0 cm |
| Højde | 3.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-03-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| DHCP | Nej |
| MIMO | Nej |
| LAN-hastighed | 1000 Mbps |
| NAT | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA-Enterprise, WPA3-Enterprise, WPA2-Enterprise |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Type | Access Point |
| SSID | Ja |
| Funktioner | Vægmonterbar, Understøttelse af mesh-netværk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .