Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rulletaske
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Tenba Roadie Roller 24 er 2.972 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tenba Roadie Roller 24 |
| Mærke | Tenba |
| Type | Transport- & Studiotasker |
Produktegenskaber | |
| Anvendelse | Kameratilbehør, Kamerastativ, Systemkamera, Kameraobjektiv, Kamerablitz |
| Egenskaber | Håndtag, Stativbeslag, Hjul |
| Computerstørrelse (maks) | 17 " |
| Antal objektivrum | 10 stk |
| Farve | Sort |
| Antal kamerarum | 2 stk |
| Type af transportaske | Rulletaske |
| Lommer & Rum | Telefonlomme, Udvendigt rum, Justerbar væg, Computerrum |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Polyamid |
Mål | |
| Vægt | 4900.0 g |
| Højde (indvendigt mål) | 510.0 mm |
| Dybde (indvendigt mål) | 241.0 mm |
| Bredde (indvendigt mål) | 300.0 mm |
| Bredde (udvendigt mål) | 370.0 mm |
| Højde (udvendigt mål) | 610.0 mm |
| Dybde (udvendigt mål) | 280.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-12-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .