Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er på et historisk lavpunkt.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Joby PodZilla Large er 97 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Slørede videoer er snart blot et minde med et stativ. Joby PodZilla Large + Ball Head er et bord- og ministativ, der er, som det lyder, perfekt til at have med sig i kameratasken. Stativet har en maks vægt på 3 kg.
Joby PodZilla Large + Ball Head lader dig tage dine billeder og videoer til et helt nyt niveau. Du kan endelig sige farvel til rystede videoer og slørede billeder. Og med et stativ kan du være kreativ på en helt ny måde.
Joby PodZilla Large + Ball Head har et kuglehoved, som passer perfekt til blandt andet stillfotos. Kugleledet gør det nemt at indstille forskellige positioner, så du altid får billeder med en vandret horisont.
Laveste pris på Joby PodZilla Large + Ball Head er for øjeblikket 97.00 kr. Du får her et godt værktøj til at forbedre dine fotos og videoer.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Belastning (maks) | 2.5 kg |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
| Antal led | Uden |
| Stativhoved maks. belastning | 2.5 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Vaterpas, Fleksibel |
| Egenskaber | Fleksibelt ben, Vaterpas |
| Kameragevind | 1/4" -20 UNC |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .