Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Sirui T-005X + C-10S er 1.195 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med et stativ har du mulighed for at tage billeder som en professionel. Sirui Sirui T-005KX + C10X er et trebenet stativ er perfekt at have med sig, når man vil sikre sig de bedste skud. Stativet kan bære kamera på op til 4 kg.
Det her stativ kommer ikke med stativhoved, du kan dermed selv beslutte, hvilken type stativhovede som du vil have. Alt efter hvilken type af fotos eller videoer du vil filme, passer nogle stativhoveder bedre end andre. Du kan derfor selv vælge det som passer bedst til dine behov.
Lige nu kan du få fat i Sirui Sirui T-005KX + C10X for 1195.00 kr. Se det som en investering i din vej til at blive en bedre fotograf.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sirui T-005X + C-10S |
| Mærke | Sirui |
| Type | Stativer |
Type | |
| Stativtype | Trebenet stativ |
| Stativhovedtype | Kugleledshoved |
Produktegenskaber | |
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Benlås | Drejelås |
| Egnet anvendelse | Video, Foto |
| Belastning (maks) | 4.0 kg |
| Antal led | 5 led |
| Stativhoved maks. belastning | 4.0 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
Materiale | |
|---|---|
| Materiale | Aluminium |
Mål | |
| Stativhoved højde | 8.0 cm |
| Stativhoved vægt | 0.2 kg |
| Sammenfoldet længde | 31.0 cm |
| Arbejdshøjde (maks) | 124.0 cm |
| Arbejdshøjde (min) | 10.5 cm |
| Vægt | 0.8 kg |
| Arbejdshøjde (standard) | 10.5 cm |
| Højde | 137.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-03-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .