Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Rollei Smartphone Traveler er 162 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 16 butikker.
Rollei Smartphone Traveler + Video Head er lavet af aluminium, som gør stativet let at bære på. Det er desuden meget slidstærkt, hvilket gør det til en holdbar investering.
Et stativ giver dig mulighed for at filme stabile videoer. Rollei Smartphone Traveler + Video Head er et trebenetstativ, som giver dig maksimal stabilitet når du filmer og tager billeder. Stativet har en maks vægt på 2 kg.
Rollei Smartphone Traveler + Video Head har et videohoved, som er præcis som det lyder - specielt tilpasset til at optage video med. Muligheden for at tilpasse modstand og balance i kombination med drejearmen giver dig rigtigt flotte og bløde bevægelser på film.
Lige nu kan du få fat i Rollei Smartphone Traveler + Video Head for 162.00 kr. Du får et budgetvenligt stativ, som giver dig mulighed for at tage bedre billeder og videoer.
Sammenlign:
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Egnet anvendelse | Video, Mobiltelefon, Foto |
| Belastning (maks) | 2.0 kg |
| Stativgevind | 1/4" -20 UNC |
| Antal led | 4 led |
| Stativhoved maks. belastning | 2.0 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Bluetooth, Vaterpas, Mobilklemme, Fjernbetjening |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-07-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .