Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Peak Design Travel Tripod er 4.589 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Peak Design Travel Tripod Carbon er et stativ af kulfiber. Det er et materiale, som er både let, robust og som desuden fungerer godt ved lavere temperaturer. Så hvis du skal filme en vinterscene kan dette være et godt stativet for dig.
Slørede videoer er snart blot et minde med et stativ. Peak Design Travel Tripod Carbon er et trebenetstativ, som giver dig maksimal stabilitet når du filmer og tager billeder. Stativet har en maks vægt på 9 kg.
Peak Design Travel Tripod Carbon har et kuglehoved, som passer perfekt til blandt andet stillfotos. Kugleledet gør det nemt at indstille forskellige positioner, så du altid får billeder med en vandret horisont.
Laveste pris på Peak Design Travel Tripod Carbon er for øjeblikket 4589.00 kr. Du får her et godt værktøj til at forbedre dine fotos og videoer.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Peak Design Travel Tripod |
| Mærke | Peak Design |
| Type | Stativer |
Type | |
| Stativtype | Trebenet stativ |
| Stativhovedtype | Kugleledshoved |
Materiale | |
| Materiale | Kulfiber, Aluminium |
Mål | |
| Sammenfoldet længde | 39.1 cm |
| Arbejdshøjde (maks) | 152.4 cm |
| Arbejdshøjde (min) | 14.0 cm |
| Vægt | 1.56 kg |
| Højde | 130.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-10-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Inkl. stativhoved | Ja |
| Benlås | Låsespænde |
| Midtersøjlens egenskaber | Vendbar midtersøjle |
| Egnet anvendelse | Video, TikTok, Foto |
| Belastning (maks) | 9.1 kg |
| Antal led | 5 led |
| Stativhoved maks. belastning | 9.1 kg |
| Egenskaber for stativhoved | Lynbeslag |
| Egenskaber | Belysning, Krog |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .