Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kamerablitz, Manuel/manuelt, TTL, I-TTL (Nikon)
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Nikon SB-R200 er 1.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nikon SB-R200 |
| Mærke | Nikon |
Produktegenskaber | |
| Motorzoom | Manuel |
| Ledetal (ISO 100/m) | 10 |
| Blitzindstillinger | TTL, Manuel/manuelt, I-TTL (Nikon) |
| Design | Kamerablitz |
| Passer til mærke | Nikon |
Egenskaber | |
| AF hjælpebelysning | Nej |
| Drejeligt blitzhoved | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2009-09-23 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Litium, Li-ion |
| Energikilde | Batteri |
| Type af batteri | AA (LR06), CR123A |
Mål | |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 75.0 mm |
| Dybde | 55.0 mm |
| Vægt (uden batteri) | 120.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .