Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilnavigation
Prøv fleksible betalinger med
Louis
Garmin Tread Xl Overland GPS
Annonce
Laveste pris for Garmin Tread XL Overland Edition er 11.191 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Garmin Tread XL Overland Edition |
| Mærke | Garmin |
| Type | Bilnavigation |
Type | |
| Kontrol | Berøringsskærm |
| Tilbehør | GPS-holder & Beslag |
Produktegenskaber | |
| Ekstern antenne | Ja |
| Farveskærm | Ja |
Egenskaber | |
| Egenskaber | GPS-koordinater, Ruteplanlægning, Hastighedsmåler, Kompas |
| Beskyttelse | Vandtæt |
| Multimediefunktioner | MP3-afspillere |
| Kortdækning | Nordamerika |
Hukommelse | |
| Hukommelsestype | microSD |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1280x800 |
| Skærmstørrelse | 10.1 " |
LCD Monitor | |
| Berøringsskærm | Ja |
Trådløst | |
| Trådløs kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
Accuracy | |
| DGPS-modtagelse | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 6.0 timer |
Mål | |
| Højde | 19.9 cm |
| Dybde | 3.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .