Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et kamera fra Rollei, der er udstyret med LCD/OLED-søger og det har en CMOS-sensor.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 336 kr. lavere end gennemsnittet.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Rollei Compactline 10x er 699 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Rollei Compactline 10x |
| Mærke | Rollei |
| Type | Kompaktkameraer |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Integreret |
| Brændvidde (maks) | 280.0 mm |
| Brændvidde (min) | 28.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedstabilisering | Ja |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Ansigtsgenkendelse, Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Nej |
| HDMI | Nej |
| USB-type | USB-C |
| Hovedtelefonudgang | Nej |
Display | |
| Søger | LCD/OLED |
| Skærmstørrelse | 2.8 " |
Sensor | |
| Sensortype | CMOS |
Lagring | |
|---|---|
| Flash-lager | Nej |
| Dual Memory Card Slots | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD), Secure Digital XC (SDXC), Secure Digital HC (SDHC) |
Zoom | |
| Digital zoom | 6.0 x |
| Optisk zoom | 10.0 x |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Video | |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | AVC/H.264 .mp4 |
Teknisk specifikation | |
| Fokus | Autofokus (AF) |
| Blitz | Indbygget |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mål | |
| Vægt | 123.0 g |
| Mål (HxBxD) | 27x65x102 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .