Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her har du et Sony kamera, der tager billeder på 24 megapixels og har separat objektiv.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony Alpha 6400 + 18-135mm F3.5-5.6 OSS er 6.795 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 17 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony Alpha 6400 + 18-135mm F3.5-5.6 OSS |
| Mærke | Sony |
| Type | Systemkameraer uden spejl |
Produktegenskaber | |
| Lanceringsår | 2019 |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Separat |
| Kompatible objektiver | Sony E-mount |
| Inkluderet objektiv | 18-135 mm f/3.5-5.6 OSS |
| Brændvidde (maks) | 135.0 mm |
| Brændvidde (min) | 18.0 mm |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 11.0 |
| Lukkertider | 30-1/4000 |
| Billedopløsning | 6.000 x 4.000 |
| Lukkertider | 30-1/4000 |
| Billedformat | RAW, JPEG |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
| Egenskaber | Ansigtsgenkendelse, Sekvenstagning |
Tilslutninger | |
| USB-version | 2.0 |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hovedtelefonudgang | Nej |
Display | |
| Søger | Elektronisk (EVF) |
| Skærmopløsning | 921600 pixels |
| Skærmegenskaber | Touchscreen |
| Skærmstørrelse | 3.0 " |
Sensor | |
|---|---|
| Sensorformat | APS-C |
| Antal pixel (MP) | 25.0 MP |
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 102800.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 100.0 |
| Effektive pixel | 24.0 MP |
Lagring | |
| Flash-lager | Ja |
| Dual Memory Card Slots | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD), Memory Stick Duo (MS Duo), microSDHC, microSD |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-version | 4.1 |
Lyd | |
| Lydfilformater | AAC, PCM, Stereo |
Video | |
| Videoopløsning (FPS) | 3840X2160 (24, 25, 30 fps), 1920x1080 (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 fps) |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | MP4, MPEG4, AVCHD |
Teknisk specifikation | |
| Autofokustype | Kontrastbaseret autofokus, Fasebaseret autofokus |
| Fokus | Manuel & Autofokus |
| Blitz | Indbygget, Ekstern |
| AF-punkter | 425 |
Mål | |
| Vægt | 403.0 g |
| Mål (HxBxD) | 67x120x60 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-01-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .