Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Et Timex-ur som først og fremmest er designet til herrer. Armbåndsuret bruger batterier, så det er let at vedligeholde. Hvis du er til et klassisk design, så har det analoge visere
Annonce
Laveste pris for Timex Q Reissue (TW2T80700) er 1.299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Et herreur fra Timex, som er let at vedligeholde, da det er batteridrevet. Stilrig urkasse og en fin urskive med flotte matchende visere. Urets rem er lavet af rustfrit stål. Det her ur har måske ikke så mange funktioner, men det opvejer det smukke design.
Et batteridrevet ur er meget taknemligt. Går det i stå er det enkelt og billigt at reparere. Derudover holder de ofte tiden bedre end mekaniske ure.
Uremmen i rustfrit stål passer både til hverdagsbrug og når du går efter et mere eksklusivt look.
Ovenstående attributter er bare nogle af fordelene ved Timex Gents Q Reissue Silver TW2T80700. I kategorien armbåndsur er det her lige nu et af de allermest populære og efterspurgte ure på PriceRunner og har nu en pris fra 1299.00 kr. Hvis vi sammenligner prisen på det her armbånsur og resten af kategorien, så er det her ur under gennemsnitet, hvilket gør Timex Gents Q Reissue Silver TW2T80700 til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Timex Q Reissue (TW2T80700) |
| Mærke | Timex |
| Type | Armbåndsure |
Materiale | |
| Glas | Hesalit (Akryl) |
| Materiale urkasse | Rustfrit stål |
| Materiale urrem | Rustfrit stål |
Mål | |
| Diameter | 38.0 mm |
| Tykkelse | 11.5 mm |
| Bredde urrem | 18.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lukning | Foldelås |
| Målgruppe | Herre |
| Type visere | Analog |
| Urskivefarve | Blå |
| Vandbeskyttelse | 5 ATM (50 m) |
| Indekstype | Indeks (uden tal) |
| Farve på urrem | Sølv |
| Farve urkasse | Sølv |
| Funktioner | Selvlysende, Datovisning |
| Tidsformat | 12 timer |
| Drift | Batteri |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .