Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
.jpg)
Du har her et ur fra Citizen, som fås med en sølvfarvet rem. . Det er intet problem at svømme eller bade med det på.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Citizen Eco-Drive (CA0700-86L) er 2.039 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
. De traditionelle og tidsløse visere er analoge. Den sølvfarvede urrem er lavet af titanium. Uret kan hjælper dig ikke kun med tiden, men viser dig også datoen.
Urets visere er analoge, hvilket er perfekt til dig, der gerne vil have et stilfuldt og klassisk look. Derudover kan analoge visere anvendes til navigering, hvis du nogensinde skulle fare vild.
.
Vandtætheden på ure kan være svære at tyde og misvissende. Ures vandtæthed angives i meter og ATM, som står for atmosfære. Men disse tal har intet at gøre med, hvor dybt uret kan tåle at komme under vand. Det her ur har en vandtæthed på 10 ATM (100m), det betyder at uret kan klare at du bader med det, men ikke at du dykker med det.
Samlet set findes der mange gode kvaliteterved Eco-Drive (CA0700-86L). Lige nu er den laveste pris for det her produkt på PriceRunner 2039.00 kr. Hvis du sammenligner priserne mellem forskellige forhandlere kan du finde det bedste tilbud for dig. Hvis vi sammenligner prisen på det her armbånsur og resten af kategorien, så er det her ur under gennemsnitet, hvilket gør Eco-Drive (CA0700-86L) til et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Citizen Eco-Drive (CA0700-86L) |
| Mærke | Citizen |
| Type | Armbåndsure |
Materiale | |
| Glas | Safir |
| Materiale urkasse | Titanium |
| Materiale urrem | Titanium |
Mål | |
| Diameter | 43.0 mm |
| Tykkelse | 11.0 mm |
| Vægt | 110.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-11-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lukning | Foldelås |
| Målgruppe | Herre |
| Type visere | Analog |
| Urskivefarve | Blå |
| Vandbeskyttelse | 10 ATM (100 m) |
| Indekstype | Indeks (uden tal) |
| Farve på urrem | Sølv |
| Farve urkasse | Sølv |
| Funktioner | Selvlysende, Datovisning, Stopur, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timer, 24 timer |
| Drift | Batteri, Eco-Drive |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .