Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Cyklen er af mærket Raleigh. Den har syv gear og savner affjedring. For dig, som vil have lette bremser, kommer cyklen med V-bremser.
Prøv fleksible betalinger med
Hermansen Cykler
Raleigh Yate Cargo Dame 7g Matgrå 52CM
Annonce
Laveste pris for Raleigh Yate 7-Speed Med Frontlad 2022 er 6.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
og har 7 gear. Hvis du prioriterer komfort, så bør du vide at et cykelstel af stål får vibrationerne fra vejen til at føles mindre.
Fælgbremser er populære, men er ikke de mest effektive. De kræver lidt vedlighold men er også meget lette.
Hvis du sammenligner prisen på den her cykel på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 6499.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Raleigh Yate 7-Speed Med Frontlad 2022 |
| Mærke | Raleigh |
| Type | Standardcykler |
Type | |
| Type af standardcykel | Bycykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 52cm, 56cm |
Mål | |
| Vægt | 15.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-07-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Dame |
| Rammemateriale | Stål |
| Udstyr | Bagagebærere |
| Lanceringsår | 2022 |
| Antal gear | 7 |
| Gearserie | Shimano Nexus 7 |
| Farve | Sort, Blå, Grøn, Lilla |
| Bremsetype | Fælgbremse, Fodbremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .