Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne model er fra Centurion og er en standardcykel til herrer. Den byder på syv gear.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Centurion Le Mans 7 Matgrøn 23,5" er 5.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Cyklen er designet til mænd og er med 7 gear. Stellet er lavet af aluminium, hvilket er et letvægtsmateriale.
Hvis du sammenligner prisen på den her cykel på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 5399.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Centurion Le Mans 7 Matgrøn 23,5" |
| Mærke | Centurion |
| Type | Standardcykler |
Type | |
| Type af standardcykel | Bycykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 20,5", 22", 23,5" |
Mål | |
| Vægt | 15.2 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-11-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Herre |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Udstyr | Lås, Kædebeskyttelse, Bagagebærere |
| Antal gear | 7 |
| Gearserie | Shimano Nexus 7 |
| Farve | Sort, Grøn |
| Producent farve | Matte Green |
| Bremsetype | Fælgbremse, Fodbremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .