Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Falter har udviklet denne standardcykel. Den har tre gear og savner affjedring. Cyklen bremser med V-bremse til dig, som ønsker et par lette bremser, som gør sit arbejde.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Falter R 3.0 Classic 2021 er 5.399 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
og er med 3 gear. Cyklen vejer 18 kg, hvilket er en slags mellem-vægt.
Cyklen sparer lidt vægt ved at være udstyret med fælgbremser. De slides nemt og kræver en del vedligehold, men hvis du ikke vil have de allerbedste bremser, så er det her et fint valg.
I kategorien cykler, er den her en af de mest populære cykler på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 5399.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Falter R 3.0 Classic 2021 |
| Mærke | Falter |
| Type | Standardcykler |
Type | |
| Type af standardcykel | Bycykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 45 cm, 50cm |
Mål | |
| Vægt | 18.1 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Dame |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Udstyr | Cykelkurv, Kædebeskyttelse, Bagagebærere |
| Lanceringsår | 2021 |
| Antal gear | 3 |
| Gearserie | Shimano Nexus 3 |
| Farve | Pink |
| Producent farve | Old Pink |
| Bremsetype | Fælgbremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .