Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her standardcykel er fra Winther. Den har syv gear og savner affjedring. For cyklister, som foretrækker fodbremse, passer denne cykel perfekt.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Winther Green 4 7-Speed 2013 - Matte Green er 7.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
og er udstyret med 7 gear. Med et aluminium-stel får du en let cykel.
Er du glad for at kunne bremse med foden og ikke at skulle vedligeholde bremserne særligt meget? Den her cykel har fodbremser, hvilke er bremse-type, der kræver meget lidt vedligeholdelse.
Hvis du sammenligner prisen på den her cykel på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 7499.00 kr., og det er en af de mest populære modeller. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Winther Green 4 7-Speed 2013 - Matte Green |
| Mærke | Winther |
| Type | Standardcykler |
Type | |
| Type af standardcykel | Bycykel |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 50cm, 54cm |
Mål | |
| Vægt | 18.3 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-05-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Dame |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Udstyr | Lås, Cykelkurv, Lygte, Bagagebærere |
| Lanceringsår | 2023 |
| Antal gear | 7 |
| Gearserie | Shimano Nexus |
| Farve | Grøn |
| Producent farve | Matte Green |
| Bremsetype | Rullebremse, Fodbremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .