Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her børnecykel er fra Puky og passer til de små. Den har ingen affjedring, men har et gear V-bremsen kræver nogen vedligeholdelse, men vejer ikke meget.
Smartcykler
Puky LS-PRO 16" Sølv/Pink - 16"
Annonce
Laveste pris for Puky LS-Pro 16" - Grey/Pink Børnecykel er 2.436 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Der er ikke meget der slår, det, at få sin allerførste cykel. Puky LS-Pro 16-1 Alu Børnecykel lavet til børn og er udstyret med et gear. Større hjul får cyklen til at trille bedre, og du burde få god fremdrift med de her 16"-hjul.
Den her børnecykel fra Puky er perfekt cykel til hyggelige ture med familien.
Cyklen sparer lidt vægt ved at være udstyret med fælgbremser. De slides nemt og kræver en del vedligehold, men hvis du ikke vil have de allerbedste bremser, så er det her et fint valg.
Det her er en af de mest populære cykler på PriceRunner og lige nu kan den fås til en pris fra 2436.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Puky LS-Pro 16" - Grey/Pink Børnecykel |
| Mærke | Puky |
| Type | Børnecykler |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 16" |
Mål | |
| Vægt | 5.5 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Anvendelsesområde | Bycykling |
| Anbefalet alder | 4-6 år |
| Målgruppe | Børn |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Udstyr | Kædebeskyttelse |
| Lanceringsår | 2024 |
| Antal gear | 1 |
| Farve | Pink |
| Producent farve | Grey/Pink |
| Bremsetype | Fælgbremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .