Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Harddisken er intern og har en kapacitet på 1.000 GB. Diskens formfaktor er 3.5". Traditionelt er HDD-hardiske meget rimelige i pris og har en høj kapacitet.
Prøv fleksible betalinger med
Favoritten.dk
1 TB SATA 6 Gb/s 7200 harddisk
Annonce
Laveste pris for HP LQ037AA 1TB er 1.444 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Er det tid til en ny HDD harddisk til din computer? Så kan den her model fra HP måske passe til dig. Med en lagerkapacitet på 1,000 GB data har du alle muligheder for at gemme dine feriebilleder sammen med alle dine yndlingsfilm. Rotationshastigheden på netop denne model er 7200 rpm. Kort sagt, hvis rotationshastigheden er højere, så er harddisken mere effektiv.
HDD er en konventionel type harddisk og en perfekt måde at udvide lagerpladsen på din computer. Lagerpladsen på den her harddisk er 1.000 og den har en 3.5" formfaktor.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 1443.75 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP LQ037AA 1TB |
| Mærke | HP |
Trådløst | |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2011-07-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Formfaktor | 3.5", 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .