Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Silicon Power Armor A30 1TB USB 3.0 er 595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
En bærbar HDD harddisk giver dig mange muligheder. Det fungerer både til at lave sikkerhedskopier af dine filer eller som ekstra lagerplads, når du ikke er hjemme. Den her harddisk er en såkaldt HDD-harddisk, som ofte er rimeligt prissat, når man tager højde for den høje lagerkapacitet. Formfaktoren (fysisk størrelse) på denne harddisk er 2.5".
På udkig efter en rimelig ekstern harddisk med høj kapacitet? Silicon Power giver dig den her HDD-harddisk til netop det formål. Du kan opbevare op til 1.000 og den bruger en USB-A forbindelse.
Vi er sikre på, at du vil blive tilfreds med den her harddisk. Den nuværende laveste pris er 594.95 kr., men sørg for at sammenligne et par forhandlere for at få det bedste tilbud til dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Silicon Power Armor A30 1TB USB 3.0 |
| Mærke | Silicon Power |
Mål | |
| Vægt | 181.0 g |
| Bredde | 18.6 mm |
| Højde | 87.5 mm |
| Dybde | 134.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2014-03-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Størrelse | 1000 GB |
| Ekstern forbindelse | USB-A |
| Type | HDD |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Ekstern |
| Formfaktor | 2.5" |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .