Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Western Digital Red Pro WD181KFGX 18TB er 5.474 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Hvis du ønsker at udvide det interne lager på din computer, så kan denne model fra Western Digital være et godt valg. Cachehukommelsen på denne model er 512 MB. Eksistensen af en cache-hukommelse gør overførsel af data til harddisken hurtigere. Modellens kapacitet er på 18,000 GB data, hvilket er masser af plads til de filer, du vil gemme.
Hvis du har mange billeder, spil eller film på din computer, så har du brug for meget lagerplads. Dette HDD-drev er meget for pengene. Lagerpladsen på den her harddisk er 18.000 og rotationshastigheden er 7200 rpm.
Der er mange gode ting at sige om den her harddisk og hvis du sammenligner priser her på vores side, vil du se, at den nuværende laveste pris er 5474.48 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Western Digital Red Pro WD181KFGX 18TB |
| Mærke | Western Digital |
Produktegenskaber | |
| Størrelse | 18000 GB |
| Rotationshastighed (RPM) | 7200 rpm |
| MTBF (mellemtid mellem fejl) | 1000000 timer |
| Type | HDD |
| Interface | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Bufferstørrelse (cache) | 512 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforbrug (skriv) | 6.1 W |
| Strømforbrug (læs) | 0.9 W |
Mål | |
| Vægt | 690.0 g |
| Bredde | 101.6 mm |
| Højde | 26.1 mm |
| Dybde | 147.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-12-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .